Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
novinky

Saloon byl Close Air

 20. 8. 2008 |  Libor Ševců
Foto
Déšť nechal venkovní jeviště opuštěné a přesunul festival do útrob Divadýlka.
V sobotu 16. srpna odstartovala v Divadýlku NOVANTA na dlani nová sezóna klubových večerů Saloon v modrém festivalem Open Air. Nepřízeň počasí však ponechala venkovní jeviště opuštěné a diváci, kapely i aparatura se museli přesunout do útrob Divadýlka. I přes déšť a zimu si cestu za kulturou našlo mnoho diváků, kteří zaplnili všechna místa v divadelním sále. Pravda, kdyby bylo lépe, přišlo by jich dvakrát tolik, ale ti by se zase do sálu určitě nevešli. Náš festival se díky své suché variantě stal jedním z mála o tomto víkendu, které se nemusely rušit nebo přesouvat.

Organizátoři pro své věrné diváky připravili skutečně nabitý program plný hudebních lahůdek. Na pódiu se postupně vystřídalo sedm kapel hrajících bluegrass a country ze všech koutů naší vlasti. Z Ústí nad Labem přijely Blue Eyes, z Plzně Apple. The Giant Mountain´s Band, který reprezentoval České Budějovice, s sebou přivezl nefalšovaného Američana Luciena Holmese. Jablonec nad Nisou a Prahu zastoupila stálice špičky naší bluegrassové scény Modrotisk. Za domácí mladoboleslavský region vystoupily kapely Flastr, Barbecue a Fair Play Grass.

Jako každý rok, tak i tentokrát byla při zahájení sezóny uvedena do Síně slávy další legenda mladoboleslavského bluegrassu. Tou je letos Vladimír Beneš, který je v současné době členem kapely Fair Play Grass. Stal se tak již pátou osobností Síně slávy, ve které již své místo nalezli Antonín Skalák, Petr Mocek, Jižní vítr a Lojzíci.

V nové sezóně, kterou festival otevřel, se vyznavači bluegrassu a country mohou těšit na pravidelné klubové večery, které se konají vždy od 20. hodin druhý čtvrtek v měsíci. Ten první se uskuteční 9. 10. 2008 a vystoupí na něm kapely G-run & Roses a Barbecue. Letošní novinkou je možnost zakoupení abonentek na celou sezónu za zvýhodněnou cenu. Protože je o klubové večery velký zájem, doporučujeme si vstupenky i abonentky včas rezervovat na našich stránkách.

Další informace najdete na stránkách www.saloonvmodrem.info.
Další články autora:
01.06.2015 Výsledky přehlídky Popelka na dlani
18.11.2014 Za Mikulášem už po sté
17.03.2014 Dlouhý Štědrý večer zářil ve Slavičíně
25.02.2014 Odložená premiéra
30.11.2013 Co divák bohužel (nebo naštěstí) nevidí
25.09.2013 Noc divadel v Divadýlku
29.05.2013 Divadýlko v Praze
25.05.2013 Výsledky přehlídky Popelka na dlani
26.04.2013 Krajská přehlídka divadla pro děti
05.04.2013 Candide pojede na celostátní přehlídku
zpět
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2021 | Webmaster