Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
novinky

Boleslavský deník: V Divadýlku Novanta odstartoval tradiční Saloon v Modrém

 9. 8. 2009 |  Adéla Šťástková (Boleslavský deník)
Foto
Svižné tóny bluegrassu se v sobotu nesly přes Debř u Mladé Boleslavi. V hojném počtu se v Divadýlku Novanta v sobotu sešli všichni fanoušci tohoto hudebního stylu. Konal se zde totiž Saloon v Modrém Open Air festival. Festival pod širým nebem odstartoval tradiční hudební večery v Divadýlku Novanta.

O tom, že se letošní Saloon v Modrém Open Ar festival povedl, nebylo pochyb. Spokojeni byli i pořadatelé. „Letos nám přálo krásné počasí. Narozdíl od loňského roku, kdy nám pršelo, a tak jsme museli festival přesunout přímo do budovy Divadýlka. Moc se nám to letos líbí,“ uvedl za organizátory Pavel Handlík.

Celkem v sobotu v Debři vystoupilo sedm kapel. Posluchačům se tak představily kapely jako Brzdaři z Kutné Hory, Giant´s Mountain Band z Č. Budějovic, Blue Gate z Plzně a Petr Kůs a Fámy z Prahy. Mladoboleslavsko zastupovaly kapely Barbecue, Fair Play Grass a Flastr.

„Vycházíme z pětileté tradice Saloonu. Za tu dobu již víme, které kapely se publiku zamlouvají. Program jsme dali dohromady celkem snadno,“ uvedl Handlík.

Jako již tradičně byla i letos uvedena do Síně slávy Saloonu v Modrém další osobnost. Tou byl Jan Raclavský, který je jedním z duchovních otců a organizátorů tohoto festivalu. „Honza je taková hybná síla Saloonu. Mimo jiné je rovněž kapelníkem skupiny Flastr,“ podotkl Handlík.

Sobotní festival odstartoval tradiční klubové večery, které se konají na sále Divadýlka Novanta každý druhý čtvrtek v měsíci. Jak prozradil Pavel Handlík, diváci se v nadcházející sezoně mohou těšit na Sunny Side, Sváťa Kotas Band, Petra Kůse, Barbecue či Fair Play Grass.

Převzato z Boleslavského deníku ze dne 9. srpna 2009. Více zde.

Fotografie z průběhu akce najdete ve fotoalbu.
Další články autora:
žádný další článek nebyl nalezen
zpět
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2021 | Webmaster