Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
|< < 58 59 60 61 62 > >|
novinky

Do stovky jen 90 - historie Divadýlka (1. díl)

 20. 2. 2008 |  Petr Matoušek 
Foto
Divadýlko na dlani bylo založeno během léta roku 1998. Nešlo o rozhodnutí dlouho zvažované, pečlivě plánované. Naše Divadýlko vznikalo z pocitu a potřeby. I když to neznamená, že se to stalo přes noc. Zkrátka pocit nutnosti vyzkoušet si divadlo po svém a sami se zkrátka jednoho dne naplnil až po okraj a naše potřeba exhibovat se nabrala směr samostatné divadlo. Když píšu naše - myslím tím moje a Simony Hájkové - mé drahé duše, ženy a milenky. celý článek >>

Soubor se představuje: Blanka Kollinová

 20. 2. 2008 |  Jiří Filip 
Foto
Byl jsem požádán o pořízení rozhovoru s někým z našeho ensemblu pro vůbec první vydání kurýru Divadýlka na dlani. Ihned jsem věděl, že mým pokusným králíkem bude jedna z našich půvabných hereček Blanka Kollinová. Když poprvé, tak s někým rozumným, řekl jsem si. celý článek >>

Výběr na Rakovník se blíží

 21. 1. 2008 |  Petr Matoušek 
Foto
Na poslední lednový čtvrtek (shodou okolností je to i poslední lednový den) je připraveno podle programu Divadýlka NOVANTA na dlani představení Rue Bonaparte 17. Představení bude výjimečnější o výběrovou komisi na krajské (středočeské) kolo činoherního amatérského divadla Wintrův Rakovník 2008. Budeme tedy hrát jako o život. Proto pokud nás můžete podpořit svou přítomností v hledišti budeme velmi rádi. Vaše Divadýlko na dlani.

Rezervace vstupenek na webu

 21. 1. 2008 |  Petr Matoušek 
Foto
Od 15. ledna se na našich internetových stránkách rozběhla možnost zamluvit si vstupenky přímo u programu. Stačí kliknout na rezervaci u příslušného představení a vyplnit krátký formulář. Pozor - v den konání akce se funkce automaticky zablokuje. Pro objednávky na poslední chvíli použijte telefonní číslo 739 017 581 nebo přijďte o něco dříve do divadla. Těšíme se na vaše objednávky.

Vítěžný únor Jana Buriana

 17. 1. 2008 |  Petr Matoušek 
Foto
Po loňském uvedení recitálu Dívčí válka v našem Divadýlku jsme letos tématicky připravili další setkání s Janem Burianem - a protože je únor, společně zavzpomínáme na ten "Vítězný". Osobnost interpreta snad nenechává nikoho na pochybách, že se bude vzpomínat především s úsměvem.

|< < 58 59 60 61 62 > >|(V rubrice je 326 článků.)
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2020 | Webmaster