Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
|< < 59 60 61 62 63 > >|
novinky

7. ročník letní plenérové scény

 25. 7. 2007 |  Petr Matoušek 
Foto
Čtrnáct dní naplněných divadlem a hudbou uteklo jako voda. Je pravda, že začátek letního festivalu byl poněkud poznamenán nepřízní počasí a proto jsem byli nuceni jednu kapelu (Barbecue) a dvě divadelní představení (Léto v Laponsku – Divadlo (a)MAŤÁK a Která je úterý – Divadlo poesie) přesunout do útulna divadelního sálu. Ve čtvrtek 12. července jako jediní vystoupili na letní scéně Los Rumberos s nádhernou sprškou jazzových melodií. celý článek >>

Kníže postoupil

 25. 4. 2007 |  Petr Matoušek 
Foto
Z našich dvou želízek v ohni na případný postup na na celostátní přehlídku přehlídku Děčín / Třebíč se lépe dařilo hře A tak tě prosím kníže. Byla zařazena do programu děčínské části přehlídky. Hra pro dva pány, cibuli, špek a fantazii bude uvedena 12. května. Hodina ještě bude upřesněna.

Kníže jede do Řeznické

 20. 4. 2007 |  Petr Matoušek 
Foto
Dne 9. května uvede Divadýlko na dlani hru A tak tě prosím kníže v divadle v Řeznické. Začátek představení v 19:30 vstupné 150,- Kč, studentská sleva 100,- Kč. Vřele zveme všechny naše kamarády, kteří dlí v hlavním městě, přijďte nás podpořit.

Lokomotiva odstavena do depa

 5. 4. 2007 |  Petr Matoušek 
Foto
Na svou poslední cestu tuto sezonu vyjela Šílená lokomotiva. Toto naše prozatím nejúspěšnější a nejčastěji hrané představení muselo být dočasně odstaveno díky masivnímu těhotenství v souboru. Dvě ze tří naších předních hereček (Jitka Urbanová a Simona Matoušková) očekávají příchod ratolestí na svět během léta. Proto z ohledu k jejich zdraví a pohodě byla lokomotiva ve čtvrtek 5. dubna odstavena, oheň v topeništi zalit. Na další cestu vyjede "šílenka" někdy začátkem roku 2008. Alespoň bude čas na drobnou údržbu a opravy.

Divadýlko na přehlídkách

 25. 3. 2007 |  Petr Matoušek 
Naše Divadýlko se zúčastnilo dvou krajských přehlídek. Díky tomu, že jsou tzv. otevřené - mohli jsme si vyjet 10. 3. 2007 do Loun se "Snídani". Výsledek - tři ceny za herecký výkon - Jeník Hejdrych (Otec), Jitka Urbanová (Agentka) a Petr Matoušek (Drobeček), Cena diváků - pohár a 2. doporučení na celostátní přehlídku přehlídku Děčín / Třebíč.

Druhou Divadýlkem obsazenou přehlídkou byl 31. ročník Wintrova Rakovníka. Zde byla 23. 3. 2007 prezentována hra Karla Steigerwalda "A tak tě prosím kníže...". Výsledek - herecké ceny - Radek Kotlaba (Kupec) a Petr Matoušek (Notábl), cena za představení a čestné uznání za scénografii. 1. doporučení na celostátní přehlídku Děčín / Třebíč. I když se nám nepodařilo zvítězit a tedy postoupit přímo, přesto máme radost. Pokud chcete radujete se s námi...

|< < 59 60 61 62 63 > >|(V rubrice je 326 článků.)
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2020 | Webmaster