Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
novinky

Z hudebního pytle

 31. 1. 2013 |  Pavel Handlík
Foto
V únorovém Saloonu se představí kapela Modrotisk.
Saloon v modrém vstoupil do roku 2013 lednovým pořadem, na kterém kromě skvělých výkonů kapel Flastr a Sunny Side měli diváci možnost seznámit se s historií bluegrassové hudby. I v dalších pravidelných večerech se budeme tématicky vracet k významným milníkům a osobnostem bluegrassové a country hudby.

Na únorovém Saloonu 14.2. vystoupí legendární česká bluegrassová skupina Modrotisk, která nám kromě svého osvědčeného hvězdného repertoáru připomene též vlnu newgrassu 80tých let. Společně s nimi se můžeme těšit na pražskou kapelu Veget složenou ze zkušených bluegrassových harcovníků se zpěvačkou Lenkou Krausovou.

Březnový Saloon 14. 3., bude ve znamení western-swingu Jirky Králíka a jeho Rowdy Rascals a bluegrassu mnoha tváří v podání skupiny Barbecue, která zde publiku představí svého nového člena. Na některém z dalších saloonů bychom se rádi dotkli tématu „ženy v bluegrassu“, ale o tom až někdy jindy. Pravidelný bod každého saloonu „sladká tombola“ zůstává nezměněn stejně jako naše věčná touha po tom, abyste se u nás vždy dobře pobavili.
Další články autora:
žádný další článek nebyl nalezen
zpět
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2022 | Webmaster