Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
O nás
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
novinky

Jednohubky aneb reakce diváků

 12. 5. 2014 |  redakce (Divadelní Piknik Volyně)
Foto
Reakce diváků na zhlédnutou inscenaci Dlouhý Štědrý večer na národní přehlídce Divadelní Piknik Volyně.

Osobně jsem z toho byl nadšený. Bylo to úplně něco jiného, než na co jsem na divadle zvyklý. Vůbec nevím, jak se tenhle žánr jmenuje, ale hrozně se mi to líbilo.
Luboš, Praha

Zpočátku jsem byl z představení rozpačitý, začínalo to velmi pomalu. Pak už to bylo v pohodě, jen jsem před závěrem očekával konec již dvakrát.
Vladislav, Rakovník

Líbilo se mi to opravdu hodně. Je to symbolické, skromné, čisté. Hra sama o sobě je moc dobře napsaná, hrozně dobře odvedená a přemýšlecí. Některé děje se opak¬ují neustále dokola, ale ve spirále. Vždy se přidá nějaká nová dimenze. Opravdu mě to velice bavilo.
Jan, Praha

Herci už jsou dávno pryč a já tu ještě sedím a přemýšlím. Moc se mi to líbilo. Jde o hodně silné téma o tom, co by měla pro každého znamenat rodina. Bylo to úžasné.
Hana, Hronov

Bylo to skvělé. Je to jedno z nejzvláštnějších představení, jaké jsem vůbec kdy viděl. Svým téma-tem a autorským přístupem. To je na tom to nejzvláštnější. Na první pohled statická záležitost, která se však neustále vyvíjí. Měli to naprosto skvěle udělané. Moje hluboká úklona.
Jan, Klášterec nad Ohří

Právě jsme se o tom bavili. Trochu se nám nelíbilo, že se zápletka dlouho rozjížděla. Trvalo, než si člověk zvyknul na to, o co běží. Nejvýš bych však hodnotila to, jakým způsobem herci zvládli stárnutí na jevišti. To bylo opravdu pěkné. Naprostá většina herců to krásně rozehrála.
Ema, Kladno

Přepis ze zpravodaje Divadelního Pikniku Volyně z 11.5.2014 (originál ke stažení zde: http://www.amaterskascena.cz/up/soubory/zpravodaj-c-4-1405111202-423.pdf)
Další články autora:
žádný další článek nebyl nalezen
zpět
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2023 | Webmaster