Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
|< < 15 16 17 18 19 > >|
novinky

Candide byl doporučen na národní přehlídku

 17. 3. 2013 |  Libor Ševců 
Foto
Divadýlko úspěšně v pátek 15. března odehrálo na krajské přehlídce v Rakovníku hru Candide. V sobotu v nočních hodinách proběhlo vyhlášení výsledků přehlídky. Divadýlko si v konkurenci dalších osmi souborů, které byly na krajskou přehlídku vybrány, vysloužilo tato ocenění: - doporučení na národní přehlídku Divadelní piknik Volyně - cenu za herectví celému kolektivu - čestné uznání za inscenaci hry - čestné uznání za režii pro Petra Matouška celý článek >>

Wintrův Rakovník: rozhovor s Petrem Matouškem

 17. 3. 2013 |  Libor Ševců 
Při příležitosti uvedení naší inscenace Candide na přehlídce Wintrův Rakovník poskytl režisér Petr Matoušek rozhovor do zpravodaje přehlídky. Ptala se Petra Jirásková. celý článek >>

Candide vyrazil do Rakovníka

 13. 3. 2013 |  Libor Ševců 
Foto
Tak je to tady. Jak už jsme psali, inscenace Candide bude letos reprezentovat Divadýlko na dlani na krajské přehlídce činoherního divadla Wintrův Rakovník. Ta začala ve středu 13. března 2013. Naše představení přijde na řadu až v pátek, ale první předvoj zástupců našeho početného souboru už je na místě, aby okoukl konkurenci a hlavně nasál tu správnou divadelní atmosféru. Další část souboru dorazí ve čtvrtek a někteří jednotlivci dokonce až na poslední chvíli v pátek těsně před představením. Držte nám palce, ať v pátek zlomíme vaz a všechno dobře dopadne. Ať je k nám porota shovívavá a nezapomene na nás alespoň s nějakým oceněním. A kdo jste z Rakovníka a okolí, tak nám přijďte fandit 15. 3. 2013 v 10 hodin do Tylova divadla. A kdo nejste, tak si třeba udělejte výlet.

Dva večery na Zeměploše

 21. 2. 2013 |  Martin Weiss 
Foto
Dobrý zpráva pro milovníka Zeměplochy Terryho Pratchetta! Pražský divadelní soubor Ty-já-tr má na repertoáru inscenaci STRÁŽE! STRÁŽE!, která chronologicky předchází divadýlkovským MUŽŮM VE ZBRANI. Už dávno jsme uvažovali o tom, že by nebylo marné zahrát obě představení tak nějak najednou. Nyní se konečně podařilo domluvit termín. Sice si na zeměplošský dvojprogram ještě chvíli počkáme, ale o to déle se na něj můžeme společně těšit. 9. dubna 2013 ve 20:00 - Stráže! Stráže! (Ty-já-tr - Načerno Praha) 18. dubna 2013 v 19:30 - Muži ve zbrani (Divadýlko na dlani Mladá Boleslav) Vždy v divadelním sále Domu kultury Mladá Boleslav.

Vyšel nový Kurýr

 1. 2. 2013 |  Libor Ševců 
Foto
V novém vydání Divadelního kurýra si přečtěte, co nového čeká Divadýlko a co plánuje pro své diváky. Pavel Handlík prozradil, co se chystá v Saloonu. V rozhovoru se představí další člen našeho souboru Luboš Dvořák a ve svém filmografu si Martin Weiss vzal na mušku Vláčilův film Mág. Vybrané články najdete zde v rubrice Novinky. Celý kurýr v tištěné podobě žádejte na naší pokladně. V elektronické podobě si ho můžete stáhnout zde.

|< < 15 16 17 18 19 > >|(V rubrice je 326 článků.)
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2022 | Webmaster