Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
O nás
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
Prodej vstupenek online
|< < 60 61 62 63 64 > >|
novinky

Kníže jede do Řeznické

 20. 4. 2007 |  Petr Matoušek 
Foto
Dne 9. května uvede Divadýlko na dlani hru A tak tě prosím kníže v divadle v Řeznické. Začátek představení v 19:30 vstupné 150,- Kč, studentská sleva 100,- Kč. Vřele zveme všechny naše kamarády, kteří dlí v hlavním městě, přijďte nás podpořit.

Lokomotiva odstavena do depa

 5. 4. 2007 |  Petr Matoušek 
Foto
Na svou poslední cestu tuto sezonu vyjela Šílená lokomotiva. Toto naše prozatím nejúspěšnější a nejčastěji hrané představení muselo být dočasně odstaveno díky masivnímu těhotenství v souboru. Dvě ze tří naších předních hereček (Jitka Urbanová a Simona Matoušková) očekávají příchod ratolestí na svět během léta. Proto z ohledu k jejich zdraví a pohodě byla lokomotiva ve čtvrtek 5. dubna odstavena, oheň v topeništi zalit. Na další cestu vyjede "šílenka" někdy začátkem roku 2008. Alespoň bude čas na drobnou údržbu a opravy.

Divadýlko na přehlídkách

 25. 3. 2007 |  Petr Matoušek 
Naše Divadýlko se zúčastnilo dvou krajských přehlídek. Díky tomu, že jsou tzv. otevřené - mohli jsme si vyjet 10. 3. 2007 do Loun se "Snídani". Výsledek - tři ceny za herecký výkon - Jeník Hejdrych (Otec), Jitka Urbanová (Agentka) a Petr Matoušek (Drobeček), Cena diváků - pohár a 2. doporučení na celostátní přehlídku přehlídku Děčín / Třebíč.

Druhou Divadýlkem obsazenou přehlídkou byl 31. ročník Wintrova Rakovníka. Zde byla 23. 3. 2007 prezentována hra Karla Steigerwalda "A tak tě prosím kníže...". Výsledek - herecké ceny - Radek Kotlaba (Kupec) a Petr Matoušek (Notábl), cena za představení a čestné uznání za scénografii. 1. doporučení na celostátní přehlídku Děčín / Třebíč. I když se nám nepodařilo zvítězit a tedy postoupit přímo, přesto máme radost. Pokud chcete radujete se s námi...

Nová 9. sezona začala 9. září bluegrassově

 10. 9. 2006 |  Petr Matoušek 
Nová sezona v Divadýlku NOVANTA na dlani začala v sobotu 9. září. Na tento den jsme se jako Divadýlko spolu s pořadateli bluegrassových "Saloonů v modrém" - Pavlem Handlíkem a Honzou Raclavským připravovali již od července. Divadýlko připravilo zázemí jak pro účinkující tak pro diváky a chlapci se postarali o vše co se točilo okolo hudby (kapely, zvuk a další nezbytnosti). Počasí vyšlo na jedničku, program běžel jako na drátkách všichni (až na nepodstatné výjimky) byli spokojeni a tak když se pro veřejnost brány uzavřely - muzikanti hrály do časných ranních hodin ve foyeru Divadýlka - ale to už je jiná....ehm písnička.

6. léto na dlani skončilo

 24. 7. 2006 |  Petr Matoušek 
Foto
Šestý ročník divadelního letního festivalu "Léto na dlani" je za námi. Díky velmi dobrému a teplému počasí byla návštěvnost kromobyčejně příjemná. Letní divadelní scénu navštívilo bezmála 500 návštěvníků. Je pravda, že jsem tentokrát zvolily jiné místo, trochu jinou skladbu divadelních představení i doprovodných hudebních pořadů. Přesto jsem ještě v den zahájení Léta na dlani s rozechvěním očekávali, kolik že to přijde diváků. celý článek >>

|< < 60 61 62 63 64 > >|(V rubrice je 329 článků.)
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2024 | Webmaster