Divadýlko na dlaniDivadýlko na dlani
Novinky
Program
Repertoir
Soubor
Studio
Fotoalbum
Videoalbum
Kudy k nám
Partneři
Kontakty
Blog
Divadelní nepravidelný občasník
Facebook
Krajská přehlídka Popelka na dlani
|< < 13 14 15 16 17 > >|
novinky

Divadýlko slaví 15 let premiérou

 17. 6. 2013 |  Petr Matoušek 
Foto
 VIDEO  Divadýlko na dlani, stejně jako každý rok, také v této patnácté sezoně, připravilo premiéru své nové inscenace. Tentokrát jsme sáhli do světové dramatiky a vybrali hru amerického dramatika Thortona Wildera Dlouhý štědrý večer. celý článek >>

Mácha jede do Rakovníka

 7. 6. 2013 |  Petr Matoušek 
Foto
Další výborná zpráva, nejen pro naše fanoušky, ale také pro všechny členy Divadýlka na dlani. Představení TAM NA SVÉ POUTI... o Karlu Hynku Máchovi bylo zařazeno do programu celostátní přehlídky Popelka Rakovník 2013. A nejen to, obě další doporučené inscenace přehlídky Popelka na dlani - To budete čubrnět (Kocábka Chocerady) a Kudy chodí malý lev (DS VY-PRO-MI-PO) stihl stejný osud, takže postupují také na celostátní přehlídku. Děkujeme a těšíme se na podzimní setkání v Rakovníku.

Divadelní kurýr NEWS

 7. 6. 2013 |  Petr Matoušek 
Foto
 VIDEO  Aktuální zprávy z Divadýlka na dlani. Speciální reportér Vás zavede do Volyně a prozradíme letošní premiéru. A na co se můžete těšit v červnu ? Sledujte náš Divadelní kurýr NEWS.

Co přinesla Popelka

 6. 6. 2013 |  Mgr. Pavel Purkrábek 
Foto
Čtvrtý ročník postupové přehlídky Popelka na dlani přinesl na jedné straně pestrou škálu různorodých inscenací, na druhé straně spojující motiv, kterým byla hudební složka inscenací. Od didaktického přístupu po hluboce poučené užívání hudby jako podkresu či dějotvorné složky představení. Přehlídku jako celek je možno hodnotit jako velmi zdařilý počin. Přes mírně provizorní prostředí je potřeba velmi vyzdvihnout organizátory, jejichž vstřícnost a entuziasmus možné nedostatky s přehledem překryli. celý článek >>

Divadýlko v Praze

 29. 5. 2013 |  Libor Ševců 
Foto
Pro všechny naše příznivce z Prahy a okolí máme v nejbližších dnech hned dvě představení. V úterý 4. června v 19:30 můžete potkat MUŽE VE ZBRANI v divadle RADAR (Pplk. Sochora 9, Praha 7) a v sobotu 8. června můžete v 19:00 přijít na SNÍDANI na festival HABROVKA (v zahradě kostela sv. Františka z Assisi na Praze 4 v Krči). Těšíme se na vás!

|< < 13 14 15 16 17 > >|(V rubrice je 326 článků.)
  
Hledáme

herečky
herce
režiséry
zvukaře
osvětlovače
švadleny

kontaktujete nás na telefonním čísle
739 017 581
nebo napište:
infodivadylko-nadlani.cz

© Divadýlko na dlani 1998 - 2022 | Webmaster